Ganību nožogojumi

Ganību nožogojums ir daudzfunkcionāls aprīkojums lopkopībā. Ar ganību aplokiem var viegli atdalīt vai sagrupēt lopus ganībās izveidojot ierobežotu teritoriju. Žogi ir viegli pārvedami un samontējami ganībās bez liekām palīgierīcēm. Šos žogus var ērti izmantot arī fermās atdalot atsevišķu lopu no pārējā ganāmpulka, vai arī izveido dzemdību boksu lopu novietnē, līdz ar to lopiem nerodas stress atdalot vai atkal pievienojot govi ar teļu ganāmpulkam.

Lopu pārbaudes stends

Lopu pārbaudes stends vajadzīgs katrai saimniecībai, kura rūpējas par lopiem, veicot regulāras veselības pārbaudes vai sistemātisku pārraudzību. Lopa skausts tiek fiksēts nekustīgs un var veikt nepieciešamās darbības, paņemt analīzes, injicēt medikamentus vai veikt nagu apkopi. Stends ir viegli pārvietojams, līdz ar to nepieciešamās pārbaudes var veikt ganībās, novietnē vai fermā. Stendu iespējams aprīkot ar stieņu svariem, ko ērti lietojot var sekot līdzi lopu pieaugumam.

Nagu kopšanas stendi

Šo lopu nagu kopšanas stendu izmanto, lai īslaicīgi padarītu dzīvnieku nekustīgu, veicot nagu apkopi vai citu medicīnisko ārstēšanu, piemēram, vakcināciju, analīžu paraugu noņemšanu vai veicot periodiskās pārbaudes. Stenda priekšējo durvju mehānisms iesprosto lopa galvu, bet pacelšanas mehānisms, ar divām platām ķēžu lentām, spēj pacelt vismaz 1000 kg lopus.

Lauku apstrādes kompaktori

Kompaktors „KOMBI” veic aruma apstrādi pirms laukaugu sējas. Kompaktors ir paredzēts smagām un vidēji smagām augsnēm. Divas rindas ar arkla kaltiem izlīdzina arumu un aizpilda lauku nelīdzenumus izveidojot vienmērīgu, līdzenu virsmu. Divas rindas ar S-veida kultivatora zariem veido irdenu virskārtu sējas gultni. Šis agregāts samazinās liekos braucienus pa lauku.

Barotavas

Lai izveidotu kvalitatīvu ganāmpulku ir nepieciešams teļus piebarot ar spēkbarību. Teļu piebarošanas aprīkojums ir ērti izvietojams gan ganībās, gan lopu novietnēs. Piebarošanas aprīkojumā var izvietot dažāda tipa birstošos spēkbarības veidus.

Piekabes

Ļoti vienkāršas un ērtas lopu pārvešanas piekabes. Vienmēr var piemērot savām vajadzībām un lielumam. Izveidots ērts aizmugurējais borts kas kalpo kā lopu iedzīšanas platforma. Piekabes konstrukcija ir izveidota tā, lai izturētu lopu triecienus un kūtsmēslu ietekmi.

Frontālie iekrāvēji

Šie produkti ir lielisks traktora un iekrāvēja apvienojums, kas balstīts uz sabalansētu un stabilu darbību. Izstrādājumi tiek izgatavoti tā, lai mehānismi tiktu pakļauti mazākām slodzēm un kalpotu ilgāk.

Atjaunota tehnika

Tehnika pēc kapitālā remonta, ar uzlabošanas un papildus aprīkojuma iespējām, kura stāvoklis paildzina lietošanas laiku uz vairākiem gadiem. Pie remonta ietilpst krāsošana, detaļu nomaiņa, defektu novēršana, tehnikas pārbaude.

Fermas aprīkojums

Šie produkti ir lielisks traktora un iekrāvēja apvienojums, kas balstīts uz sabalansētu un stabilu darbību. Izstrādājumi tiek izgatavoti tā, lai mehānismi tiktu pakļauti mazākām slodzēm un kalpotu ilgāk.